Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

Hagyományos karácsonyi adománygyűjtés, rendhagyó módon

 

Iskolánkban idén is megrendezésre került a hagyományos karácsonyi adománygyűjtés, rendhagyó módon. Jószívű diákjaink, családjaik és munkatársaink elé az iskolabezárás és digitális oktatás sem gördülhet akadályként, ha segítségnyújtásról van szó: a legnagyobb körültekintés mellett, a higiéniai szabályokat betartva, ezúttal 45 kisgyermek ünnepét tesszük reményeink szerint mosolygósabbá. A csodálatosan becsomagolt ajándékdobozokat, melyek szebbnél szebb kincseket rejtenek, a Pontvelem Okos Program és a Máltai Szeretetszolgálat juttatja el a címzetteknek.

Mindenkinek köszönjük a segítséget!