Bejelentkezés

Logó

Adja meg e-mail címét és jelszavát!


Mégse

Jelszó megváltoztatása

Bejelentkezési segédlet

Kérjük, itt adja meg e-mail címét, hogy el tudjuk küldeni a szükséges linket, mellyel jelszava megadása nélkül, rögtön bejelentkezhet weboldalunkra!Mégse

Kereső

 Dokumentumok közt nem keres!


Bemutatkozás
About us


Profilom

Profil szerkesztése Jelszó módosítása

Kijelentkezés

Beszámoló a 16. Országos Angol Nyelvű Célnyelvi Civilizációs Versenyről

 

Iskolánk sokadik alkalommal vett részt az Országos Angol Nyelvű Civilizációs Versenyen. A 11 évfolyam négy tanulója, Villányi Tamás 11.A, Samu Barbara és Balogh Levente a 11.C, valamint Manninger Miksa a 11.F osztályból képviselte iskolánkat.

A versenyen a tanulók csapatkén együtt dolgozva vettek részt. A verseny három fordulóból, egy írásbeliből, egy hallás utáni értésből és egy szóbeli részből állt. A szóbeli fordulóra csapatunk egy álltalunk írt, a korszak sajátos kulturális, gazdasági, társadalmi és politikai sajátosságait bemutató szellemes jelenettel készült, amelyet korhű jelmezekben adtunk elő. Jelenetünk osztatlan sikert aratva elnyerte a legjobb szóbeli produkció különdíját, összesítésben a csapat pedig az előkelő második helyen végzett.

Jolánkai Máté felkészítő tanár